Dell E6400 probleemid

Minu Dell E6400-l on väga tüütavaid probleeme

Oma Delliga on mul vaid üks probleem ja see on ilmselt ka kõige suurem probleem mis olla saab! Seda arvutit on pea võimatu kasutada. Loomulikult olen ma pettunud, kuna see arvuti ei ole ju mingi odav lõbu.

Probleem on lühidalt järgmine: lülitad arvuti käima ja mingi aja pärast liigub sujuvalt CPU 100%-le. Mille tagajärjel kõik kiilub sisuliselt kinni. Kusjuures ei ole kindlat ajavahemikku lihtsalt kuidas juhtub sujuvalt saavutab CPU 100%.

Milliseid programme ma samal ajal kasutan? Vastustaks: “ei midagi erilist!” ka ei ole mul eriliselt palju aknaid lahti! Kõik need harjumuspärased (kontoritarkvara, veebibrauserit, skypet jne) millega mu eelmise põlvkonna sülearvuti Fujitsu Simens saab ka täna hakkama. Kusjuures puudub igasugune loogika kas arvuti on nö dokis või laua peal või eri programmide koosmõjust CPU-le.

Vahepeal on nagu parem ja siis vahepeal on see viga nagu eriti sageli!!!!

NB! Minu arvutit testiti Delli hoolduses ja tulemuseks öeldi, et probleem on tarkvaras! Minu jaoks see teadmine probleemi ei lahendanud! Ka tarkvara uuesti instaleerimine probleeme ei ole lahendanud!

Abi olen saanud vaid kontoris leiduvast ventilaatorist (laual seisev)!! :) Kui CPU saavutab 100% siis suunan ventilaatori lapakale ja CPU langeb suhteliselt kiirelt. Kusjuures kõik aknad mis olid lahti jäävad lahti ja kõik hakkavad ka uuesti tööle st. puudub vajadus midagi sulgeda!. Kui jätta ventilaator käima siis CPU ei tõuse.

See olukord on muidugi ebameeldiv, sest igale poole ju ventilaatorit kaasa ei võta!!! Kas kellegil on sarnaseid kogemusi? Kuidas Teie lahendasite probleemi?

Usun, et pole ainuke inimene kes sellise probleemiga kokku on puutunud, sest juba 2009 aastast leiab sarnase probleemi kirjeldusi mujalt maailmas.

After Laptops Experience Overheating, Performance Issues; Dell Censors User Comments

Dell facing massive E6400 and E6500 overheating and underclocking problem?

Googeldage: “Dell E6400 kuumeneb”; “Dell E6400 overheating problem”; “Dell E6400 performance problem”

P.S

Andestagu mulle spetsaialistid kirjelduses esinenud vigade pärast.

Minu Dell Latitude E640 on siis järgmine:

  • Protsessor: Intel Core 2 Duo P8700 (2.53 GHz, 3MB Cache);
  • Operatiivmälu : 4 GB 800 MHz DDR2 (2 x 2 GB);
  • Kõvaketas : 500 GB SATA 7200 rpm Free Fall Sensor;
  • Windows 7 Ultimate;
  • vahepeal kasutan koos Dell E-seeria portreplikaatoriga.


Rubriigid: Määramata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.