Sanako Study 1200

Study 1200 on tarkvara, mis muudab arvutiklassi kaaseagsete võimalustega keeleklassiks. Spetsiaalne tarkvara võimaldab õpetajal kasutada kõiki IT ja multimeedia võimalusi keeleõppes (ka internet). Õpilased saavad kuulata erinevat algmaterjali ja suhelda nii omavahel kui ka õpetajaga (audio ja tekst). Lisaks on kõik võimalused mis ka Study 500 keskkonnas.

Õpetaja võimalused tunni läbiviimisel on samad, mis SANAKO Study 500-s.

Keeleõppe funktsioonid

* Listening Comprehension – Õpilased kuulavad õpetaja poolt saadetud algmaterjali (audio) ja õpetaja kontrollib arusaamist (valides ühe või mitu õpilast kellele õpetaja esitab küsimusi). Õpetaja võib lubada õpilastel töötada algmaterjaliga iseseisvalt. Õpilane saab kuulata korduvalt temale raskeid lõike.
* Discussion Activities Vesteldes arendavad õpilased enda väljendamise ja suhtlemisoskust ja harjutavad vestluse käigule reageerimist.  Õpetaja saab lihtsalt kuulata kuidas vestlused kulgevad, kuidas õpilased oma sõnadega etteantud teemal vestlevad.
* Reading Practice – Õpilased harjutavad individuaalselt häälega lugemist – õpilase jutt salvestatakse. Kuulates oma juttu saab õpilane ennast parandada (lugedes teksti uuesti) – kuni parima tulemuse saavutamiseni.
* Model Imitation – On efektiivseim moodus harjutada hääldamist ja rääkimise rütmi. Harjutuse ajal õpilane kuulab algmaterjali ja kordab sama teksti ise. Õpilase jutt salvestatakse.
* Student Voice Recording Õpilased saavad kuulata oma jutu salvestusi ja võrrelda seda algmaterjaliga. Harjutades intensiivselt hääldamist, kõne rütmi ja vähendades enda aktsenti rääkimisel võõrkeeles.
* Voice Graph Heli esitatkse ka graafiliselt (nii algmaterjal kui ka õpilase jutt). Selline heli nn visualiseerimine võimaldab õpilase juttu võrrelda graafiliselt algmaterjaliga. Õpilane saab detailselt analüüsida oma sooritust.
* Variable Speed Playback Õpilane saab muuta taasesituse kiirust. Õpilasel on võimalik näit kuulata aeglasemalt temale raskeid kohti.
* Recap Functionality for the Student Player See funktsioon on loodud kiireks taasesituseks. Taasesitatakse kas eelmine lause või osa failist. Õpilne saab vajaduse tekkides kohe taasesitada algmaterjali näit fraasi originaalkeeles.
* Mark-to-Speak Võimaldab algmaterjalile märkida pausid. Need oleksid kohad kus õpilased peavad ise rääkima näit taasesituse ajal käivitatakse see funktsioon kui harjutus või test.

SANAKO Study 1200   õ p p e k e s k k o n d   o n:

* lihtne kasutada – sõltumata varasemast arvutikogemusest on õpetusmoodulit lihtne kasutada;
* eri õppeainetele sobiv lahendus mida saab tulevikus laiendada vastavalt muutuvatele vajadustele. SANAKO arendab pidevalt lisamooduleid, mis sisaldavad funktsioone erinevate õppeainete õpetamiseks, eri õppemeetodide või õpetajate vajadustest lähtuvalt. Näiteks  Study Video Streaming Module ja Study Examination Module;
* võimalus säästa – SANAKO Study 1200-ga on võimalik säästa ka tarkvara kuludelt kuna näit. õpilase arvutisse ei ole vaja installeerida kõiki programme, mida õpetaja soovib tunnis kasutada. Piisab kui õpetaja arvutis on vajalik tarkvara, sest õpetaja saab siirdada oma arvuti ekraani pildi klassi igasse arvutisse (NB! isegi multimeediaprojektorit pole vaja);
* soodsa hinnaga paindlik toode – õpilase töökohti võib hankida just vajalikul määral ja ka hilisem töökohtade lisamine on lihtne;
* tarkvara, mida on lihtne paigaldada – SANAKO Study 1200 paigaldamiseks ei ole vaja eri teadmisi, iga õpetaja saab sellega hakkama;
* ühilduv olemasolevate tarkvara ja riistvara lahendustega.
*  vaata videot või külasta SanakoWorld-i YouTube`s

Loe täpsemalt Sanako kodulehel: inglise keeles; vene keeles.

Vaata Study 1200 videot

Rubriigid: IKT vahend, Keeleõpe, sildid: , , , , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Üks kommentaar postitusele Sanako Study 1200

  1. Pingback: Digitaalsed keeleklassid | Haridustehnoloogiad

Kommenteerimine on suletud.