Sanako Study v6.10 uuendus

Sanako Study v6.10 uuendus

Mida ver 6.10-s on uut?

  • Text-to-Speech (TTS) on võimas tööriist mis võimaldab luua audiomaterjali igast tekstist. See on lihtne ja mugav tööriist. Lihtsalt kopeerige tekst ja looge helifail (järjehoidjate ja subtiitritega). Me saame pakkuda ka Text-to-Speech ”hääli” erinevates keeltes mis on loodud IVONA poolt.
  • Sönade testimise parendused.
  • Study Token Tool. Uus

    Study Token Tool on hallatav kasutades  Windows Start menüüd ja Study tarkvara.

  • Voice Insert parendused.

  • Active Directory (LDAP) on integreeritud. Õpilaste nimed Study interfeisil ei pruugi alati olla sobiv lahendus igale õpetajale. Eriti siis kui kasutatkse “login nime” või õpilase IDd. Aktiveerides LDAP kuvatakse õpilastele nimed mis on kasutulsel asutuse süsteemis.
  • Plug and Play SLH-07 USB peakomplektile. USB peakomlekti draiverid on lisatud tarkvarasse. See võimaldab tõsta peakomplekt teise USB peasse ilma helisadistusi tegemata.
  • parendatud on VOIP helikvaliteeti.

Kuidas uuendada?

Sanako Study ver 6.10 aktiveerimiseks vajate uut Token -it.  Uus token saadetakse automaatselt kasutajatele kellele on kehtiv tarkvara uuenduste pakettTeistele saadame tarkvara versiooni kaasajastamise hinna järelpärimisel.

Kui Te kasutate Study v6.00 või uuemat siis vana tarkvara ei ole vaja uninstallida lihtsalt paigaldage versioon 6.10 vanale peale kasutades v6.0 token-it.

Kui Te kasutate Study v5.x või varasemat siis peata vana tarkvara eemaldama.enne kui paigaldate versioon 6.10.NB! te vajate uut token-it!

Soovitame: peale Study v. 6.10 paigaldamist avada Study Token Tool ja kasutada “Bind token to an account” funktsiooni sidumaks  token oma registreeritud kasutajakontoga. See kindlustab, et tulevikus saate kõik uuendused automaatselt vastavalt oma kehtivale tarkvara uuenduste paketile.

Sanako Study v. 6.10 saab allalaadida Sanako kodulehelt

Loe täpsemalt kuidas toimub (ka mobiilse klassiga WiFi võrgus) ükskõik milline ainetund arvutiklassis või keeleõpe.

Rubriigid: Määramata, sildid: , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.