Projektori lambid

Projektori lamp, lambid projektorile

Varulambid pea igale projektoritele: 3M, A+K, Acer, ASK, AVIO, BenQ, Canon, CASIO, Christie Digital, CTX, Dell, Eiki, Eizo, Elmo, EPSON, Geha, HITACHI, IBM, Iiyama, InFocus, JVC, Kindermann, Lasergraphics, LG Electronic, Liesegang, MEDIUM, Mitsubishi, NEC, Optoma, Panasonic, Philips, Pioneer, PLUS, Proje.ctionDesign, Proxima, Samsung, SANYO, Seleco, Sharp, Sony, TAXAN, TOSHIBA, Video7, ViewSonic.

NB: Vaadake hindu meie uuelt lampide lehelt www.lampstore.eu (hetkel on see küll pooleli aga annab siiski parema ülevaate võimalustest) Küsige pakkumist lambile ka siis kui projektori kaubamärki ei ole eelnevas loetelus.

NB! enne kui tellite lambi:

  • Lugege projektori kasutusjuhendit kuidas lampi vahetada;
  • Veenduge, et viga on lambis mitte projektoris.
  • Veenduge, et Teie projektori uue lambi tööle rakendamiseks on kõik vajalik olemas (näiteks olete kaotanud infrapuna distantsjuhtimisepuldi, mida on vaja uue lambi tööle rakendamiseks).

Müügitingimused:

  • Enne tellimist peab Ostja olema veendunud, et tellib õige lambi (näit CP-X301 ja CP-X301G vajavad erinevaid lampe).
  • Lambi tarnimise eelduseks on ettemaks. Ettemaksu ei tagastata kui ilmneb, et Ostja tellis vale lambi või kui lambivahetusest ei piisanud ja Ostja projektoril on midagi muud viga!
  • Lambi hind ei sisalda lambi paigaldustasu!

www.lampstore.eu

Küsi lambi pakkumist

Küsides märkige projektori tootja ja mudel (näit. tootja: Hitachi CP-X301 – veendugege, et mudeli nimi on õige näit CP-X301 ja CP-X301G-l on erinevad lambid).

Saatke hinnapäring kas e-postiga: info@av-esitlus.ee või kasutades vormi allpool

Eesnimed (nõutav)

Perenimed (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade