Tarkvara uuendused järgmiseks perioodiks

Tarkva uuendused järgmiseks perioodiks (Sanako Software Maintenance või SWM).

Study tarkvara teavitab ka ise uuendamise vajadusest. Palun ärge jätke seda teadet tähelepanuta.

Soovitame osta tarkvara uuenduste paketi (Sanako Software Maintenance või SWM). Omades kehtivat SWM-i saate tasuta allalaadida kõik uued tarkvara versioonid. Niimoodi kindlustate oma investeeringut ja väldite probleeme .

NB! Tarkvara uuendusi järgnevaks perioodiks saab osta vaid siis kui kasutate hetkel kehtivat viimast versiooni. St kui lasete perioodil katkeda peab ostma ka versiooni kaasajastamise.

Miks tarkvara vajab uuendamist?

Tarkvara arendus toimub pidevalt igal alal:

  • Ka Teie arvutiklassis uueneb tarkvara pidevalt. Vahel ei pruugi märgatagi, et klassi arvutites on uuendatud näit MS Office tarkvara, Internet Explorerit või allalaetud uued Windowsi service paketid.
  • Kuna arvutiklassis kasutatav muu tarkvara uuendused võivad mõjutada SANAKO tarkvara funktsioonide tööd, siis sellepärast arendab ka SANAKO pidevalt oma tarkvara.

Omades kehtivat tarkvara uuenduste paketti (ehk SWM saate tasuta allalaadida kõik uued tarkvara versioonid. Niimoodi kindlustate oma investeeringut ja väldite probleeme .

Ostes SWM-i saate näiteks järgnevaks 12 kuu jooksul ilmuvad uuendused tasuta!

NB! Tarkvara uuendusi järgnevaks perioodiks (ehk SWM) saab osta vaid siis kui kasutate hetkel kehtivat viimast versiooni.

Kui Teie ei pidevalt tarkvara uuendanud ja kasutate vanemat tarkvara versiooni siis tuleb osta lisaks ka tarkvara kaasajastamise pakett.